Чому поліуретан, а не захисне скло?

Захисне скло вже давно стало звичним засобом захисту для екранів гаджетів. Але це застаріла технологія захисту, яка поступово знижує свою присутність на торговельних точках. Вона вже давно не тримається на піку обсягу реалізації. А останніх 2 роки обсяг її реалізації став значно знижуватися. І цьому є кілька причин:

1. Захисне скло стало не трендовим товаром через свою специфіку. Воно має високу твердість - але при цьому не менш високу крихкість. Часто тріскається і має вкрай нетривалий термін "життя". Інтернет просто завалений негативними відгуками про скло. А ви бажаєте колекціонувати негативні відгуки ваших клієнтів?


2. Часто залишаються залишки захисного скла на складі та\або торговельній точці від яких потім доводиться позбавлятися. І викидати власні гроші на смітник. А як Ви ставитеся до "мертвих" інтвестіцій?


3. Захисне скло, яке можна встановити на екран з закругленнями потрібно встановлювати на спеціальний УФ-клей. І при цьому є ризик потрапляння клею в динамік або кнопки. Але найбільший ризиком є те, що через кілька місяців досить реально зіткнутися з неможливістю зняти скло без пошкоджень для екрану. Половина випадків такого квесту закінчується заміною екрану. А ви готові замінити клієнту екран за власні кошти?


4. Досить часто на нові моделі смартфонів взагалі немає скла і є два варіанти:

  • встановити "криве" універсальне скло, яке не закриває повністю екран;
  • залишити клієнта без захисного покриття. Тобто залишитися без додаткових продажів і відпустити клієнта до конкурентів з захисною поліуретановою плівкою.

А ви готові дарувати власних клієнтів конкурентам?


5. Вкрай складно встановити захисне скло на екран великого планшета. І це за тієї умови, що ви знайшли постачальника з постійною наявністю такого скла. А як Ви втрачаєте своїх клієнтів?

Якщо Ви вирішили замовити обладнання за 1 грн за програмою "тест-драйв" - сміливо тисніть на одну з кнопок.