Антиковзаючий килимок

Антиковзаючий килимок для зручності встановлення захисної полімерної плівки на екран або корпус мобільних пристроїв. Матеріал килимка має антиковзаючі й антистатичні властивості, що дозволяє встановити плівку швидко і без особливих зусиль.

Активуюча рідина

Спеціальна активуюча рідина істотно полегшує процес встановлення плівки. На ємності знаходиться атомайзер, за допомогою якого рідина наноситься на фіксуючий шар захисної плівки. Це дає певну перевагу перед іншими плівками, які клеяться без рідини. По-перше тим, що поки плівка волога можна виставити кути і перевірити співпадіння вирізів під камери, датчики та динаміки.

По-друге - після нанесення рідини з під плівки досить легко прибрати пил, який може потрапити туди випадково в процесі установки.

І по-третє - рідина прискорює процес полімірізаціі клеючого складу і підвищує міцність з'єднання між плівкою і поверхнею гаджета.

Пластиковий ракель

За допомогою цього інструменту ви зможете без зайвих зусиль розгладити нерівності на плівці при її встановленні. А також видалити повітря і залишки рідини, які залишилися між плівкою і поверхнею гаджета.

Професійний фен

Для того, щоб на складних ділянках гаджету встановити плівку - необхідно, щоб вона була дуже пластичною. Для цього потрібно використовувати фен. За допомогою нього ви зможете наклеїти плівку на заокруглені частини екрану або корпусу. Також в процесі нагрівання плівка фіксується швидше на поверхні мобильного пристрою за рахунок швидкої полімеризації клеючого шару. А це дає міцне з'єднання між поверхнею мобільного пристрою та плівкою.

Ріжучий блок

Ріжучий блок - один з найважливіших елементів плотеру. Лезо блоку виготовлено зі спеціальних легованих інструментальних сталей. Це й забезпечує тривалий термін служби ріжучої кромки леза. У ріжучому блоці використовується спеціальна система пружин і електромагнітів, яка регулює силу натиснення леза на поліуретанову плівку. Це гарантує рівні краї різів і високу швидкість розкрою.