Поліуретанова захисна бронепленка спеціально розроблена для захисту дисплею і корпусу смартфонів, фітнес-трекерів, планшетів, смарт-годин та інших гаджетів. Плівка має багатошарову структуру. Кожен шар виконує свою функцію. Також плівка виробляється у декількох варіантах Lite, Pro, Ultra. Ці плівки гладкі і прозорі. Підходять для захисту як екрану так і корпусу пристрою. І в якійсь мірі є універсальними. Також в асортименті є плівка Skin. Вона спеціально створена для захисту корпусу. Має текстурну поверхню. Імітує такі природні матеріали, як дерево, камінь, бджолині соти, шкіру, тканину. Встановивши таку плівку на корпус - клієнт не тільки захистить його від наслідків експлуатації, але й підкреслите свій вишуканий стиль. В наявності є близько 20 дизайнів.

Захисна поліуретанова плівка LITE має товщину 100 мкм. І 3-х шарову захисну структуру. Гідрофобний зовнішній шар відштовхує вологу і потожирові забруднення. Завдяки наявності цього шару з поверхні плівки без зусиль видаляються відбитки від пальців та інші забруднення, що виникають в процесі експлуатації.

Серед «плюсів» плівки можна виділити ідеальну прозорість, глянсову поверхню й еластичність. І хоча плівка знаходиться в бюджетному сегменті - протягом досить тривалого часу вона не жовтіє і не «старіє».

Плівка PRO підійде тим, хто шукає раціональність між ціною і якістю. Вона має товщину 200 мкм і весь набір захисних властивостей:

 • Гідрофобне покриття;
 • Регенеруючий шар, який має ефект самовідновлення за рахунок «фізичної пам'яті». Всі дрібні подряпини і пошкодження протягом 24 годин зникають;
 • Поглинаючий шар приймає на себе енергію удару, якщо пристрій впаде. За рахунок своєї будови шар перерозподіляє енергію удару в подовжню площину, де вона й поглинається;
 • Фіксуючий шар має в своєму складі спеціальний клей, який надійно утримує плівку на поверхні екрану або корпусу. Після видалення плівки на поверхні не залишиться слідів і плям від клею.

Серед «плюсів» плівки можна виділити наступні:

 • Асортимент: матова або глянсова. Матова ідеально підходить для захисту корпусу. На ній не видно дрібні подряпини і відбитки пальців. Глянсова настільки прозора, що її не помітно на поверхні екрану. Має ідеальну передачу кольору;
 • Якість. При відносно невисокій вартості плівка володіє унікальним набором захисних властивостей, які захистять смартфон від подряпин, тріщин при падінні, відколів на екрані і потертостей на корпусі в процесі експлуатації.

Захисна плівка ULTRA. Це поліуретанова плівка преміум сегменту. Вона має товщину 300 мкм та збільшений поглинаючий шар. Відповідає максимальному рівню захисту. Підійде для захисту особливо коштовних пристроїв, де ціна заміни, наприклад, екрану вимірюється тисячами гривень. Має ідеальну прозорість. Не помітна як на корпусі, так і на екрані. Не спотворює передачу кольору екрану.

Серед «плюсів» плівки можна відзначити:

 • збільшену товщину, яка гарантує додатковий захист від жорстких ударів при падінні гаджета;
 • надійна фіксація на поверхні, що гарантує відсутність зморщених ділянок і здуття на поверхні плівки. А це гарантія ідеального зовнішнього вигляду пристрою;
 • посилений регенеручий шар відповідає за самовідновлення. Тепер пошкодження відновлюються швидше.

Текстурна плівка SKIN. Створена для захисту корпусу. Підійде тим, хто крім захисних властивостей цінує зовнішній вигляд і хоче підкреслити свій вишуканий смак. Плівка має фактурну поверхню і приємна на дотик. Плівка виконана в 20-ти дизайнах, які в основному імітують різні матеріали. Серед асортименту є дряпаний метал, карбон, шкіра, бджолині соти, хамелеон та ін. Товщина плівок варіюється від 200 до 300 мкм в залежності від їх виду. Серед «плюсів» можна виділити:

 • Незвичайний зовнішній вигляд. Корпус пристрою буде виглядати незвично і при цьому буде надійно захищений;
 • Відносно невисока вартість з урахуванням широкого набору естетичних і захисних властивостей;
 • Непомітність дрібних подряпин і відбитків пальців на поверхні плівки за рахунок її рельєфної текстури.