Чому не гідрогелева плівка?

Гідрогелева плівка теж є альтернативним варіантом захисту екрану і корпусу мобільного пристрою. Але при цьому має ряд істотних недоліків в порівнянні з поліуретановою плівкою:

1. Гідрогелева плівка не така стійка до пошкоджень механічного характеру, як поліуретанова плівка. Безумовно, вона захистить екран вашого смартфона, але тільки від незначних пошкоджень і подряпин. Якщо мова йде про випадкове падіння телефону на асфальт або плитку, то в такому випадку уникнути тріщин на екрані буде вкрай складно. А як ви будете пояснювати такий низький ступінь захисту гаджета вашому клієнтові, який прийде до вас з подібною проблемою?

2. Гідрогелева плівка не має достатньо якісного клейового шару. Тому, з часом, гідрогелева плівка відшаровується від поверхні екрану або корпусу. Особливо на криволінійних поверхнях, таких як заокруглення екранів типу Edge. І про це навіть вказано в характеристиках гідрогелевих плівок на сайті їх найбільшого постачальника в Україні. Але ж ці елементи дизайну (заокруглення) мобільних пристроїв вже давно в тренді. Ви готові кожен раз вислуховувати незадоволення ваших клієнтів плівкою, яку ви їм продали?

3. При встановленні гідрогелевої плівки на екран у вас все одно залишиться смуга в місці стиковки підкладок. Ця зона стиковки, здебільшого, знаходиться посередині екрану. Зазвичай постачальники гідрогелевих плівок стверджують, що з часом вона зникне. Але це не так. Вона залишається до кінця "життя" плівки. На скільки Вам хочеться кожен раз це пояснювати вашим клієнтам?

4. При встановленні гідрогелевої плівки між екраном та плівкою можуть потрапити невеликі частки сміття. Наприклад, це мікрочастки від серветки, якою Ви протирали екран. Вона спочатку може бути непомітна. Але потім зʼявиться специфічна бульбашка повітря. І ця бульбашка нікуди не зникне. Якщо підірвати плівку, її можна випадково розтягнути. Але найскладніше - це дістати порошинку. Ви готові витрачати час на виправлення цих неприємних моментів?

5. Гідрогелева захисна плівка для телефону не має яскраво вираженого ефекту самовідновлення, який має поліуретанова плівка. Тобто в процесі експлуатації дрібні пошкодження і подряпини нікуди не діваються. І з часом поверхня втрачає прозорість і виглядає неохайно. Ви готові надалі постійно працювати з запереченнями ваших невдоволенних клієнтів?

Якщо Ви вирішили побути в ролі тестувальника нашої поліуретанової плівки і особисто переконається в її неперевершеній якості всього за 1 грн на місяць - сміливо тисніть на одну з кнопок.