Ріжучий комплекс Portrait - це плотер для нарізки поліуретанової плівки. Весь процес від вибору мобільного пристрою до готової вирізаної плівки займає в середньому від 10 до 60 сек. Цей пристрій позбавить Вас від заморожених інвестицій в складські залишки захисного покриття. А також споживчу гнучкість за рахунок універсальності рішення. Як правило на нові моделі смартфонів, годинників або планшетів при старті продажів на ринку немає помодельно захисного скла або чохлів. А універсальне захисне скло підходить далеко не для всіх сегментів споживачів. Для того, щоб не втратити своїх клієнтів і отримати максимальний прибуток скористайтеся готовим рішенням. Плотер можна встановити на торговій точці, шоу-румі інтернет-магазину або у сервісному центрі. Кожна плівка виробляється на місці безпосередньо під запит клієнта. Все, що потрібно зробити - це уточнити модель пристрою клієнта, вибрати її в додатку, встановленому на вашому смартфоні і натиснути кнопку «вирізати». Протягом усього лише хвилини - плівка готова. Вашому торгового персоналу залишається лише встановити її на пристрій клієнта і прийняти оплату.

Універсальність рішення полягає ще й у тому, що захисну полімерну плівку можна вирізати не тільки для захисту екрану. Але в тому числі для захисту корпусу пристрою. В цьому випадку ви зможете запропонувати повний спектр захисту для потенційного клієнта на торговій точці.

Технічні характеристики:

Модель пристрою Portrait 3
Точність різу 0,01 мм
Швидкість різання 400 - 800 мм / с
Сила притиску ножа 5 Н
Режим передачі даних BlueTooth, USB
Вхідна напруга 220 В
Потужність плоттера 35 Вт
Температура робочого середовища від -5 до +45°С
Маса (нетто) 7,5 кг
Маса (брутто) 9,3 кг
Розміри плоттера 195 х 130 х 100 мм
Розмір упаковки 450 х 200 х 220 мм

У комплекті з плоттером поставляється:

  • блок живлення;
  • плівка для тестування обладнання;
  • килимок з антиковзаючим покриттям;
  • лопатка для зручності поклейки;
  • рідина для активації клейового шару плівки;
  • серветка з мікрофібри.

Переваги ріжучого комплексу Portrait:

Ціна

Вартість ріжучого комплексу разом з набором для зручності установки плівки найдоступніша серед аналогів. При цьому плотер вироблений відомим американським брендом. Чого не можна сказати про аналоги, які вироблені на території Китаю.

Швидкість різання

Плотер має швидкість різання від 400 до 800 мм/с. Це дає йому перевагу в швидкості різання серед інших схожих пристроїв. Наприклад плівку на екран Apple Iphone 12 Pro Max - 16 сек.

Якість

Ріжучий комплекс має гарантію 1 рік і має ймовірність відмови, яка дорівнює 0,02%, що гарантує йому лідерські позиції.

Компактність

Площа займаної плотером поверхні дорівнює приблизно розміру звичайної клавіатури. А це означає, що ріжучий комплекс можна встановити на будь-якій торговій площі: від маленького отсрівка у торговому центрі до спеціально обладнанного рецепшен по сервісу.